Madonna'nın Filmi Çekilecek

Madonna'nın Filmi Çekilecek

  15 Mayıs 2017

  259 Okunma

Madonna'nın hayatı film olmak üzere yola çıktı. Yakın zamanda çalışmalar başlayacak.

Madonna'nın hayatı film olacak. Dünyanın efsaneleşşen müzik değerlenrinden biri olan Madonna yakın zamanda hayatının filme alınacağının müjdesini verdi. Bundan yıllar önce popülaritesi yokken Madonna Louise Ciccone'ydi ve ilerde önemli bir sanatçı olacağı hayali ile yaşıyordu. Yeteneklerinin farkında olan Madonna bu yeteneklerini çabası ve azmi ile birleştirerek sürekli yükselen bir kariyere sahip olmaya başladı. 80'li yıllar ile birlikte sürekli yükselen kariyeri 90'lı yıllar ile birlikte artık zirvede yer almaya başlamıştı. Çekilecek film de tamemen sıfırdan zirveye nasıl geldiğini konu alacak. Film de 1980'lerin başında Madonna'nın yaşadıklarına odaklanıyor. Universal Pictures, Madonna'nın hayatından kesitlerin anlatılacağı biyografik film Blonde Ambition'un haklarını satın alarak yakın zamanda çekimlere başlayacak.

Madonna'nın hayatını konu alan Film, Elyse Hollander isimli genç bir yazarın almış olduğu notlar ve Madonna'nın hayatından kesitler ile yaşam bulacak. Blonde Ambition, Madoona hayatındaki tüm detayları gün yüzüne sermiyor. Daha çok yükselen değeri, pülerliği, aşk ilişkileri ve müzik endüstrisiyle yaşadığı problemleri baz alıyor. Elimizdeki verilere göre Blonde Ambition hakkında çok az bilgiye sahip olunduğu aşikar.

Fakat hem bu nitelikte bir çalışmanın detayları ile ilgili bu derecede gün yüzüne çıkmış olması da önemli bir çalışmanın olduğunun göstergesidir. Senaryo ekibinin normalden daha fazla çalışılması da yakın zamanda bununla ilfili gelişmelerin olacağını gösteriyor. Projeye ne zaman başlanacağı ve vizyon tarihi de açıklanmamış durumda. Bununla ilgili yakın zamanda gelişmelerin olacağını bekliyoruz. 
  • Beğen
    0
300x250 Reklam Alani
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha