Hukuksal

filmdirekizle.com Sitemiz aracılığı ile Video/Film izleyen tüm kullanıcılarımız aşağıdaki detayları bilerek film izlemiş sayılırlar. 

1-) filmdirekizle.com sitemizde bulunan Tüm Filmler; video.google.com,video.yahoo.com,vk.com gibi büyük video sitelerinde zaten bulunan ve paylaşılan videolardır.

2-) filmdirekizle.com sunucumuzda Kesinlikle Video/Film bulunmamaktadır. 

3-) filmdirekizle.com sitemizdeki her türlü içeriği izlemek, paylaşmak, yorumda bulunmak, kullanıcıların kendi iradesine sahip bir durumdur.

4-) filmdirekizle.com Devletimizi küçümseyecek,aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik hiç bir video veya filmi paylaşmaz.

5-) filmdirekizle.com sitemiz her yaş grubuna hitap edebilecek bir içerik yapısına sahiptir. Sitemizde Adult(Pornografik),Warez ve Türk Cezâ Kanununa aykırı içerikler bulunmamaktadır.

6-) filmdirekizle.com sitemizde filmlere yapılan yorumlar kullanıcıların insiyatifinde ve sorumluluğundadır. Fakat suç teşkil edebilecek her türlü yorum kayıt altına alınarak ilgili mecralar ile paylaşışabilecektir.

7) Sitemizin herhangi bir içeriğinin izinsiz olarak paylaşılması veya kaynak gösterilmeden herhangi bir web sitesinde bulunması hukuki sorumluluk doğruracaktır.