28 Görüntülenme
Tam Cam Efsanesi – Tam Cam: Chuyen Chua Ke
7.7 IMDB Puanı

Tam Cam Efsanesi – Tam Cam: Chuyen Chua Ke

(Baby Driver)
  • Yapım Yılı
Kategori
Yönetmen
Senaryo Edgar Wright
Kadim Dai Viet, Cam ve üvey annesiyle yaşayan güzel Tam'e sahiptir. Tam, anne ve kızı Cam tarafından kötü muamele görür. Tam, kayabalığını kuyuda büyütmek için eve götürür, ancak kaya balığı Cam ve annesi tarafından yakalanır. O sırada mahkeme, Veliaht Prens için eşlerin işe alınacağını duyurur ve tüm kızlar Prens'e görünmek için saraya girer. O da gitmek ister ancak üvey annesi ona fasulyeleri ayıklamasını söyler. Ağlamaya başlasa da, Bay Ama gelir ve Tam'a dört kavanoz balık kemiği ayıklamasını söyler. Yolda Plate ayakkabısını nehre düşürür. Prens yanlışlıkla nehir kıyısına gider ve Tam'in güzel ayakkabısını alır. Prens, ayakkabıyı her kim giyerse onun karısı olacağını emreder. Kızlar, Cam de dâhil olmak üzere sırayla ayakkabıları denerler, ancak kimsenin ayağına uymaz. Tam içeri girip ayakkabılarını giydiğinde, Prens Tam ile evlenmeyi kabul eder. Tam, Cam'ın annesi ve oğlunun kıskançlığından önce Prens'in karısı olur. Tam, babasının ölüm yıldönümünde yemek yemek için evine gider.
 Tam areca toplarken teyzesi ağacı keser ve Tam'in ölümüne neden olur. Bu sırada, eski Başbakan tahtı gasp etmek için bir vatana ihanet planlamaktadır, Cam ve General Thach Bien ona yardım etmektedir. Tam'in ruhu altın bir kuşa dönüşmüştür, Prensi Cam tarafından öldürülmekten korur. Bran hemen altın kuşu öldürür, kuşun vücudu oval bir ağaca dönüşür. Şeftali ağacı, Prensi Thach Bien tarafından öldürülmekten yine korunur. Savaş alanının dışında, düşman kitlesel olarak saldırarak Prens'in geri çekilmesine neden olur. Dağı geçerken, Tran Bang ihanet eder ve Prens Prince'i dağdan aşağı iter. Bir süre sonra, yaşlı bir kadın meyve toplamaya gelir ve Prens'i bulur. Yaşlı kadın, ona bakmak için Prens'i eve götürür ve Bayan Tam, Prens'i tekrar görür. Chinh La'nın ordusu imparatorluk başkentini fethetmiştir, Prens hemen başkenti yeniden ele geçirmeye hazırlanmak için tüm güçlerini toplar. Büyük bir savaş yaşanacaktır. 
Tam Cam: The Untold Story Ngo, Thanh Van tarafından yönetilen ve aynı zamanda yönetmenliğini yaptığı ilk film olan, 2016 yapımı bir Vietnam fantastik filmidir. 23 saat önce

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın